Shanta Vana: karma jóga/brigáda

07.15. 2020

Milí přátelé,

o víkendech uvedených níže pořádáme karma jógu/brigádu v Shanta Vana na Sněhově. Na Sněhově budeme vždy od pátku od 17h do neděle odpoledne. V tomto čase je možné přijet kdykoliv. Je možné přijet na celý víkend, jeden den nebo jen na odpoledne.

Denní program bude karma jóga. V rámci karma jógy bychom připravili dřevo na topení, provedli některé zahradní práce, uklidili a případně udělali další lehké práce. Ráno před snídaní a večer budeme mít společnou meditaci. (Co je a jak bychom měli cvičit karma jógu je velmi pěkně vysvětleno v Pojednání o Karmajóze, z knihy Svámího Satjánandy. Český překlad pojednání najdete na stránkách překladatele zde nebo přímo pdf dokument je zde.)

Ubytovaní budeme v horní chalupě nebo v hájovně. Doporučená dána na pobyt na Shanta Vana je 250kč/noc. V případě větší brigády bude dána na pobyt naše odvedená práce. Na jídlo se složíme, vařit budeme společně.

Termíny:

25.- 26.7. – karma jóga (Bhante bude v Norsku)

08.- 09.8. – karma jóga (Bhante by mohl být na Sněhově. Mohli bychom ho poprosit o krátkou přednášku)

22.- 23.8. – karma jóga (Bhante bude ve Španělsku)

Když budete mít chuť a čas přijet, prosím, napište nám předem na dhammadipa.cz@gmail.com nebo zavolejte na 608 509 483.

Podle situace přidáme další setkání nebo meditace v září. Doufáme také, že se nám povede uspořádat meditační kurz s Bhantem Dhammadípou na Shanta Vana. Zatím předběžný termín pro Bhanteho kurz je září. Jakmile budeme znát bližší informace, napíšeme Vám.

Přejeme Vám krásné léto a těšíme se na setkání.

Mettá.